SZYBKOŚĆ

MA ZNACZENIE

Przyczepy kempingowe Adria tworzono nie tylko z myślą o dużych rodzinach, ale również o osobach, które lubią podróżować w duetach. Jeśli cenisz sobie dynamiczne i częste podróże, niestraszne Ci przemieszczanie się po europejskich miastach i lubisz zaplanować szybki wypad na weekend za miasto, to z pewnością przyczepa Adria Action przypadnie Ci do gustu. Znajdziesz w niej wszystko, co najlepsze: oryginalny, wręcz kultowy kształt ułatwiający manewrowanie, stylowość oraz przestrzeń, dzięki której będziesz czuł się komfortowo nawet na stosunkowo niewielkiej przestrzeni.

Poznaj ofertę

Aktywne

WAKACJE

Przyczepa kempingowa Adria Action doskonale sprawdza się podczas aktywnych wakacji. Jeśli marzy Ci się objazdowa wycieczka po Europie albo po prostu lubisz zwiedzać i chcesz mieć pewność, że wjazd na parking z małą przyczepą nie będzie problematyczny, to nie musisz już dłużej szukać. Action sprawdzi się idealnie! Ta kompaktowa przyczepa wyróżnia się naprawdę niewielkim rozmiarem i doskonałą aerodynamiką. Polecamy pojazd kempingowy Adria wszystkim osobom, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z caravaningiem i chciałyby przyzwyczaić się do prowadzenia pojazdu osobowego w połączeniu z przyczepą.

Zobacz cennik

Przyczepy

KEMPINGOWE ACTION

Zmniejszona przestrzeń nie musi równać się ograniczonemu komfortowi. W Action wszystko zostało zaplanowane z największą uwagę. Dla wygody kamperowiczów udostępniono 4 różne układy wnętrz – odpowiednio z 2, 3 oraz z 4 łóżkami. Zmniejszona przestrzeń wciąż pozostaje funkcjonalna i wygodna, dlatego zyskujesz pewność, że wakacje spędzone w przyczepie kempingowej Action będą maksymalnie komfortowe.

Poznaj modele

Poznaj

DOSTĘPNE OPCJE

Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi dostępnymi modelami. Jeśli interesuje Cię cennik przyczep kempingowych Adria, skontaktuj się z naszymi specjalistami od sprzedaży. Zaprezentujemy dostępne opcje. Na Twoje życzenie możemy sprowadzić nowe przyczepy do jednej z naszych filii – w Poznaniu lub w Wejherowie. W tym roku postaw na udane wakacje na własnych warunkach! Gwarantujemy, że nie już nigdy nie zechcesz spędzać ich inaczej.

Aktualna oferta