SERWIS

CarGO!

CarGO! Rent a Camp umożliwia klientom korzystanie z profesjonalnego serwisu kamperów i przyczep kempingowych Adria w Poznaniu oraz w Wejherowie. Zajmujemy się między innymi kompleksową obsługą gwarancyjną i pogwarancyjną, dlatego jeśli zakupisz u nas pojazd, to w późniejszych latach możesz nadal korzystać z naszych usług, by dbać o dobrą jakość swojego pojazdu kempingowego. Adria tylko to tylko jedna z marek, które obsługujemy. Poza nią zajmujemy się również autoryzowanym serwisowaniem pojazdów kempingowych marek Hobby, Pilote, Bavaria, Challenger i innych.

Zamów części zamienne

Serwis Adria

GWARANCYJNY I BIEŻĄCY

Warto podkreślić, że w ramach usługi serwisowej zajmujemy się między innymi przeglądem szczelności instalacji gazowej. Ponadto w ofercie posiadamy również części zamienne, dlatego naprawy możemy wykonywać na bieżąco, a klienci nie muszą długo czekać na to, by ponownie ruszyć w trasę z ulubioną przyczepą kempingową. Zapraszamy również wszystkich zainteresowanych przeglądami przed- oraz posezonowymi. Przed wakacjami warto sprawdzić szczelność wszystkich instalacji oraz zadbać o odświeżenie kampera lub przyczepy kempingowej na przykład poprzez ozonowanie. To metoda czyszczenia pojazdu, która pozwala na pozbycie się bakterii, wirusów czy roztocza nagromadzonego przez ostatni sezon.

Serwis i naprawy

Przyczep Adria

Dodatkowo oferujemy klientom również naprawy powypadkowe oraz standardowe przeglądy pojazdów różnych marek. Osobom zainteresowanym możemy zaproponować także montaż dodatkowego wyposażenia do kamperów oraz przyczep kempingowych. Mowa tu m.in. o takich akcesoriach, jak na przykład bagażniki do kamperów, uchwyty telewizorów czy systemy ogrzewania TRUMA. Ponadto świadczymy usługi montażu anten satelitarnych firmy ALDEN, markiz ściennych i dachowych, przyłącza zbiorników wody oraz panele solarne. Jeśli chciałbyś skorzystać z innej usługi, o której nie wspomnieliśmy na stronie internetowej, zachęcamy do kontaktu. Nasi specjaliści od serwisowania przyczep kempingowych Adria i innych chętnie odpowiedzą na pytania i zaproponują dostępne rozwiązania.