ADRIA

ALPINA

Przyczepa kempingowa Adria Alpina zaliczana jest do przyczep z klasy premium. Szczególnie upodobały ją sobie osoby podróżujące po chłodnej Skandynawii, ponieważ Alpina to doskonale izolowana przyczepa całoroczna. Jej urok tkwi w połączeniu uniwersalnego designu z doskonałą przestrzenią, dzięki czemu nawet podróżując z dużą ekipą możesz czuć się zawsze swobodnie.
Marka Adria oferuje aż 10 różnych układów wnętrz przyczep kempingowych. Dzięki temu każdy może wybrać najbardziej wygodną opcję. Alpina zdecydowanie jest przyczepą rodzinną – najbardziej rozbudowane modele zapewniają aż 9 miejsc noclegowych. Oczywiście, w ofercie można znaleźć również nieco bardziej klasyczne pojazdy, które zapewniają od 4 do 6 łóżek.

Poznaj ofertę

Loft

NA KÓŁKACH

Przyczepy kempingowe Adria wyróżniają się luksusowymi wnętrzami, w których aż chce się odpoczywać. Wyjątkowy wystrój nawiązujący do nowoczesnego, nieco loftowego stylu z pewnością przypadnie do gustu fanom minimalizmu w najlepszym wydaniu. W Alpinie nie zauważysz jednak przerostu formy nad treścią – tu znakomicie urządzone wnętrze idzie w parze z praktycznością, w końcu ta dla wielu rodzin jest kwestią priorytetową. Duża przestrzeń, mnóstwo schowków ułatwiających organizację przestrzeni oraz wygodna łazienka i przestronna kuchnia to tylko kilka zalet tej przyczepy. Warto przetestować ją osobiście, by przekonać się, jak dużą uwagę Adria przyciąga do tego, by tworzyć pojazdy na lata, a nie tylko na sezony.

Zobacz cennik

Przestrzeń

DLA CAŁEJ RODZINY

O tym, że Adria Alpina była projektowana z myślą o rodzinach, świadczy już sama przestrzeń dzienna. Duży stół i liczne siedziska zgromadzone wokół niego gwarantują możliwość spożywania wspólnego posiłku. Co więcej, spory stół świetnie sprawdza się do rozłożenia gier planszowych, puzzli czy laptopa, na którym dzieci mogą oglądać ulubione bajki. Przyczepy kempingowe Adria gwarantują domową wygodę dla całej rodziny – tutaj każdy, najmniejszy centymetr przestrzeni został zaprojektowany w przemyślany sposób. Przekonaj się na własnej skórze, dlatego warto postawić na producenta przyczep kempingowych Adria, by móc cieszyć się doskonałymi wakacjami w każdym miejscu, jakie tylko Ci się zamarzy.

Aktualna oferta