PROSTOTA

I FUNKCJONALNOŚĆ

Aviva to kolejna przyczepa kempingowa Adrii, która została zwyciężczynią Europejskiej Nagrody Innowacyjności. Musimy przyznać, że w ogóle nie dziwi nas ten wybór. Aviva posiada wszystko, czego potrzeba innowacyjnej przyczepie. Dużą liczbę wygodnych schowków, dzięki którym przechowywanie bagażu w podróży nie będzie żadnym problemem. Różnorodne układy wnętrz do wyboru, w tym opcję z aż 7 łóżkami – doskonałą dla dużych rodzin. Elastyczną przestrzeń mieszkalną, dzięki której wspólne oglądanie filmów, spożywanie posiłków czy granie w planszówki nie będzie najmniejszym problemem. I wreszcie sprytnie zaprojektowaną kuchnię oraz łazienkę, w których mała przestrzeń już nigdy nie będzie kojarzyć się z ograniczeniami. Adria Aviva to synonim udanych wakacji. Z taką przyczepą kempingową nie musisz martwić się o niewygody na kempingu. Gwarantujemy, że po jednych wakacjach nie będziesz już sobie więcej wyobrażał podróżowania bez Avivy!

Poznaj ofertę

Elastyczne

ROZWIĄZANIA

To, co jeszcze wyróżnia Avivę, to możliwość dopasowania do bardzo różnych potrzeb. Jeśli zwykle podróżujesz we dwójkę lub ewentualnie z małym dzieckiem, to nie potrzebujesz wielkiej przyczepy, która może utrudniać manewrowanie. W takiej sytuacji znacznie lepiej sprawdzi się przyczepa zwrotna, mniejsza, ale o dobrej aerodynamice. Adria oferuje przyczepy kempingowe dla trzech osób – polecamy je szczególnie parom. Jeśli z kolei zdarza Ci się podróżować z przyjaciółmi albo z dziećmi, to koniecznie sprawdź większe przyczepy. Aviva jest dostępna między innymi w wersji z 4, 5, 6 oraz 7 łóżkami. Tak szeroki wybór gwarantuje, że niezależnie od tego, w ile osób podróżujecie, będziecie mogli zawsze czuć się komfortowo i jak w domu.
Chcesz przekonać się o tym na własnej skórze? Zapraszamy do naszej filii w Poznaniu lub w Wejherowie. To właśnie w tych miejscach możesz obejrzeć na żywo przyczepy kempingowe Adria, zapoznać się z cennikiem lub z innymi dostępnymi modelami i złożyć zamówienie. Nie czekaj – jeszcze w tym roku możesz korzystać z luksusu podróżowania na własnych warunkach!

Zobacz cennik