OTWARTE

WNĘTRZE

Poznaj Astellę – przyczepę, która w 2019 roku zachwyciła świat caravaningu swoją innowacyjnością! To niezwykła przyczepa kempingowa Adria, która z zewnątrz przypomina ekskluzywny domek letniskowy. Przyczepę można holować i ustawić w konkretnym miejscu, by cieszyć się wygodą idealnego, mobilnego domu wszędzie, gdzie tylko chcecie.
Przyczepa kempingowa Adria Astella zdobyła Europejską Nagrodę Innowacyjności. Jury doceniło m.in. znakomite rozplanowanie przestrzeni. Warto tutaj wspomnieć chociażby o przemyślanym salonie z możliwością szerokiego otwarcia drzwi, który umożliwia cieszenie się przyrodą w jej najlepszym wydaniu. Twórcy nagrody docenili również projekt luksusowej łazienki oraz designerskiej kuchni. Wszystko to umożliwia cieszenie się wakacjami na sto procent. Teraz nie tylko nie musisz rezygnować z domowej wygody podczas podróży, ale nawet możesz zyskać jakość, jakiej nie powstydziłby się najznakomitszy hotel.

Poznaj ofertę

Co wyróżnia

ASTELLĘ?

Nie bez powodu mówi się, że Astella wyznacza nową jakość wśród pojazdów kempingowych. To synonim luksusu, wyrafinowania i innowacyjnego designu. Adria Astella posiada charakterystyczne, duże okna. To oznacza, że jeśli postawisz przyczepę w klimatycznym miejscu, na przykład nad jeziorem, będziesz mógł cieszyć się przepięknymi widokami przez cały dzień.
Co ważne, mimo sporego rozmiaru, holowanie przyczepy kempingowej jest tak naprawdę bezproblemowe. To zasługa zgrabnego, aerodynamicznego kształtu wzorowanego na przemyśle lotniczym. Adria Astella tym samym zwiększa przepływ powietrza podczas holowania i dobrze dopasowuje się do warunków panujących na dworze.

Zobacz cennik

Pełen

KOMFORT

Warto wiedzieć, że przyczepę kempingową marki Adria można dostosować do potrzeb klienta. Nasza firma oferuje kilka modeli Astelli. Wśród nich znajdzie się zarówno coś dla osób podróżujących we dwójkę, jak i dla sześcioosobowych rodzin. Jeśli chcesz zapoznać się ze szczegółowym cennikiem przyczep kempingowych Adria, to zachęcamy do kontaktu z naszymi dealerami samochodowymi.

Aktualna oferta