ZAWSZE GOTOWI

NA WIĘCEJ

CarGO! Rent a Camp od 2009 roku funkcjonuje jako wypożyczalnia oraz dystrybutor samochodów kempingowych. Początkowo działaliśmy tylko w Poznaniu, ale obecnie nasze filie zostały dodatkowo poszerzone o te znajdujące się w Warszawie oraz w Wejherowie. CarGO! specjalizuje się w sprzedaży najnowszych kamperów i przyczep kempingowych znanych i docenianych marek. Do tego grona niedawno dołączyła słoweńska marka Adria, która od lat 60. znana jest nie tylko na rynku europejskim. Przyczepy kempingowe Adria zdobyły wiele niezależnych nagród; doceniono m.in. ich design, innowacje, jakość oraz cenę.

przyczepy kempingowe hobby

Przyczepy

kempingowe

Sprawdź dostępne modele i zarezerwuj przyczepę kempingową w wybranym przez siebie terminie!

kampery_adria

Luksusowe

kampery

Nowoczesne pojazdy kempingowe z komfortowym wyposażeniem. Sprawdź naszą całą ofertę!

serwis_adria

Autoryzowany

serwis

Skorzystaj z serwisu dla przyczep kempingowych Adria i nie tylko!

przyczepy kempingowe hobby

Części

zamienne

Skontaktuj się z fachowcem i zamów części do swojej przyczepy kempingowej!

Dealer

adria

Jesteśmy autoryzowanym dealerem Adria w zakresie sprzedaży, wynajmu i serwisowania kamperów i przyczep kempingowych. Sprawdź ofertę!

Gama pojazdów

wypracowane

Wartości

Długoletnie doświadczenie w sprzedaży przyczep kempingowych i kamperów wykształciło w nas wysoką dbałość o Klienta, komfort jego podróży oraz zadowolenie. To dla Was stajemy się coraz lepsi!

10 lat

Doświadczenia

Na polskim rynku caravaningowym istniejemy już 10 lat, stale umacniając pozycję lidera w sprzedaży i wynajmie pojazdów kempingowych.

Przyczepy kempingowe Adria

Podczas ponad dziesięciu lat działalności CarGO! Rent a Camp rynek caravaningowy w Polsce rozwinął się znacząco. Dziś coraz więcej osób poszukuje pojazdów kempingowych. I dlatego właśnie oferujemy bogatą ofertę sprzedażową, która umożliwia wybór modelu kampera czy przyczepy perfekcyjnie dopasowanej do potrzeb rodziny. Dziś CarGO! jest synonimem komfortowych wakacji outdoorowych. Spędzaj wakacje, tak jak lubisz: spokojnie, z dala od cywilizacji lub dynamicznie, w międzymiastowej podróży. To Ty dyktujesz warunki, a przyczepy kempingowe Adria dopasowują się do nich perfekcyjnie. Takie właśnie są – wyróżniające się doskonałą aerodynamiką, o przepięknym i zarazem praktycznym designie. Przyczepy kempingowe Adria są zaprojektowane do życia niezależnego i luksusowego.

Warto wiedzieć, że nasza firma prężnie działa również jako dystrybutor innych marek, w tym między innymi Hobby, Pilote, Sprite czy Bavaria. Osobom zainteresowanym zadbaniem o przegląd oraz dłuższą żywotność przyczepy kempingowej czy kampera oferujemy możliwość skorzystania z profesjonalnego serwisu. Ponadto prowadzimy również sklep z akcesoriami kempingowymi. Jesteśmy przekonani, że fani przyczep kempingowych Adria również znajdą w nim coś dla siebie. Doskonałe wyposażenie do aut i przyczep pozwoli Wam stworzyć wewnątrz prawdziwie domowy klimat.

Nasi specjaliści chętnie pomogą wybrać Ci najlepsze przyczepy kempingowe Adria, w pełni dostosowane do Twoich oczekiwań. Umów się na spotkanie w Poznaniu lub w Wejherowie i omów szczegóły, by jak najszybciej zamówić pojazd, który pozwoli Ci wyruszyć w trasę jeszcze w tym roku!