POWIEW

ŚWIEŻOŚCI

Altea to seria przyczep kempingowych Adria, która została nagrodzona licznymi nagrodami. Nic dziwnego – wielu fanów caravaningu doceniło połączenie przestronnej powierzchni mieszkalnej ze współczesnym wnętrzem. Dużą zaletą przyczep Altea jest również możliwość wyboru zróżnicowanych układów wnętrz i typów łóżek – wszystko po to, by każdy mógł dopasować przyczepę do swojego stylu życia.

Poznaj ofertę

Zalety

PRZYCZEP KEMPINGOWYCH

Czym Altea wyróżnia się spośród innych pojazdów kempingowych? Na pewno warto wskazać kilka elementów, które są ważne podczas rodzinnego podróżowania. Mowa tu między innymi o wygodnym ogrzewaniu Truma z opcjonalnym ogrzewaniem podłogowym. To idealne rozwiązanie dla osób, które lubią podróżować również podczas chłodniejszych miesięcy i zależy im na utrzymaniu komfortowej temperatury w przyczepie kempingowej Adria. Warto również zwrócić uwagę na zróżnicowane oświetlenie, które można dopasować do danej okazji. Jasne, czyste oświetlenie świetnie sprawdza się na przykład podczas czytania, ale jeśli zależy Wam na bardziej romantycznej atmosferze, to możecie śmiało skorzystać z nieco bardziej przytłumionej wersji. Wiele osób docenia również łazienkę ze specjalnie zaprojektowaną, składaną umywalką. Znacząco ułatwia ona poruszanie się po ograniczonej przestrzeni, co może być przydatne zwłaszcza w sytuacji, gdy w kamperze mieszka duża rodzina.

Zobacz cennik

do zadań

SPECJALNYCH

Przyczepy kempingowe Adria wyróżniają się również znakomicie wyposażonymi kuchniami. Familijne rozwiązania ułatwiają przygotowywanie posiłków, a dodatkowe wyposażenie, takie jak na przykład piekarniki, sprawia, że przygotowywanie posiłków to czysta przyjemność. Czasy, gdy w kamperze serwowano głównie zupki chińskie odeszły w niepamięć. Teraz nawet z dala od miasta możesz cieszyć się doskonałą pizzą czy własnoręcznie przygotowanymi burgerami.

Aktualna oferta

Cennik

PRZYCZEP KEMPINGOWYCH

Zachęcamy do zapoznania się z pełnym cennikiem dostępnym na naszej stronie internetowej. W przypadku jakichkolwiek pytań, pozostajemy do dyspozycji. Nasi specjaliści do spraw sprzedaży chętnie opowiedzą o różnicach między poszczególnymi modelami i zaproponują najwygodniejsze rozwiązania.

Poznaj modele