NOWA JAKOŚĆ

I PERFEKCJA WYKONANIA

Twórcy przyczep kempingowych Adria mawiają, że Adora zmienia punkt widzenia. Przyczynia się do tego doskonale zaprojektowane, innowacyjne okno panoramiczne sky-roof, o które wzbogacono oferowany pojazd. Adora to najlepiej sprzedająca się przyczepa kempingowa marki Adria. Za jej dużą popularnością stoi przede wszystkim nowoczesne, eleganckie wnętrze oraz bogaty wybór układów, wśród których nie brak propozycji perfekcyjnie dostosowanych do potrzeb rodzin z dziećmi. Adria Adora charakteryzuje się także solidnym wykonaniem, dlatego jeśli zakupisz tę przyczepę, to zyskasz pewność, że będzie służyć Ci przez lata. Fani pięknych designów z pewnością docenią również wygląd zewnętrzny przyczepy kempingowej Adria. Jej dużą zaletą jest również funkcjonalne oraz solidne nadwozie.

Poznaj ofertę

Wybierz

NAJLEPSZY UKŁAD

Warto podkreślić, że marka Adria udostępnia wiele różnych układów wnętrza odpowiednich zarówno dla dużych, jak i dla mniejszych rodzin. W ofercie można znaleźć klasyczne, czteroosobowe przyczepy kempingowe, jak i te znacznie większe, na sześć oraz nawet na siedem osób. Warto zapoznać się z dostępnymi opcjami i wybrać tę, która będzie najbardziej dopasowana do potrzeb rodziny.

Zobacz cennik

Doskonałe

WYPOSAŻENIE

To, co zasługuje na szczególną uwagę w tym modelu przyczepy kempingowej, to bardzo przemyślane wyposażenie zewnętrzne. Mowa między innymi o doskonałych oponach Continental oraz o zapasowych kołach AL-KO udostępnianych we wszystkich pojazdach. Warte uwagi są również nowe, wydajne światła LED wykorzystujące technologię Lightguide. Do tego warto wspomnieć też o podwójnych, przyciemnianych oknach, które gwarantują pełną prywatność nawet przy podniesionych roletach.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o akcesoriach lub chcesz zapoznać się z cennikiem przyczep kempingowych Adria Adora, to zachęcamy do kontaktu. Nasi specjaliści od sprzedaży chętnie przedstawią dostępne opcje i zaproponują najdogodniejsze rozwiązania. Dla Twojej wygody możemy zamówić nowe przyczepy kempingowe Adria do jednej z naszej filii – znajdziesz je w Poznaniu oraz w Wejherowie.

Poznaj modele